Медичний термометр

Ответить
Аватара пользователя
Мирон13
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 23 сен 2021, 08:43

Медичний термометр

Сообщение Мирон13 » 28 мар 2023, 22:32

У мене дома розбився термометр. Ртутний. Не залишилося жодного. Я хочу придбати медичний термометр для вимірювання температури. Який термометр можна порадити? Може знову взяти ртутний?



Аватара пользователя
Olesya
Сообщения: 471
Зарегистрирован: 27 апр 2020, 15:37

Re: Медичний термометр

Сообщение Olesya » 28 мар 2023, 22:34

Я рекомендую придбати безртутний медичний термометр Igar. Це досить надійний термометр, який має широку температурну градацію від 32°C до 42,9°C. Індикація результатів вимірювання здійснюється на зручному дисплеї. Крім того, він працює на батарейках, що дозволяє використовувати його довше.

Аватара пользователя
Мирон13
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 23 сен 2021, 08:43

Re: Медичний термометр

Сообщение Мирон13 » 28 мар 2023, 22:35

Звучить дуже добре. Але чому саме безртутний? Чи не краще купити термометр з ртуттю? У мене вже сто років жив звичайний ртутний термометр. Це, мабуть, найточніший термометр у світіє

Аватара пользователя
Olesya
Сообщения: 471
Зарегистрирован: 27 апр 2020, 15:37

Re: Медичний термометр

Сообщение Olesya » 28 мар 2023, 22:41

Медичні термометри https://apteka-ds.com.ua/catalog/domash ... termometry з ртуттю, хоч і дуже точні, можуть бути небезпечними, якщо їх не користуватись правильно. Ртуть може бути шкідливою для здоров'я і навколишнього середовища. Тому медичні термометри без ртуті - це безпечний і надійний вибір. Багато країн заборонили використання медичних термометрів з ртуттю.
Окрім безпеки, термометри без ртутів мають такі переваги як точність і швидкість вимірювання. Ці нові термометри можуть вимірювати температуру за декілька секунд.
Одним з найкращих варіантів медичного термометра без ртутів є термометр Igar. Він має високу точність вимірювання температури, широку температурну градацію від 32°C до 42,9°C, зручний дисплей для відображення результатів та працює на батарейках, що дозволяє використовувати його довше.

Изображение

Ответить