Створити інтернет магазин

Ответить
Fabala

Створити інтернет магазин

Сообщение Fabala » 07 окт 2022, 17:43

Добрий день. Колеги, мене цікавить, чи можна якось самостійно створити сайт? Або обов'язково робити сайт на замовлення?

Аглая

Re: Створити інтернет магазин

Сообщение Аглая » 08 окт 2022, 21:35

Fabala писал(а):
07 окт 2022, 17:43
Добрий день. Колеги, мене цікавить, чи можна якось самостійно створити сайт? Або обов'язково робити сайт на замовлення?
Можна спробувати створити сайт на безкоштовному конструкторі. Але не можу гарантувати, що це - саме те, що вам підійде.

Ewrika

Сообщение Ewrika » 09 окт 2022, 15:05

Fabala писал(а):
07 окт 2022, 17:43
Доброго дня. Звісно, самостійно можна спробувати створити сайт використавши конструктор інтернет-магазинів https://shop-express.ua/ukr/ , його можна навіть протестувати безплатно. Проте, краще звернутися до спеціаліста компанії Shop-Express, щоб зробив все ідеально. На створення сайту для вас з оригінальним дизайном потрібно декілька днів, для великих компаній створення триває біля місяця. Все залежить від того, що саме вам потрібно.

Olesya

Сообщение Olesya » 16 ноя 2023, 16:56

Думаю про те, щоб відкрити свій магазин, які нюанси?

Сара Перчик

Сообщение Сара Перчик » 16 ноя 2023, 16:58

Привіт! Як власник невеликого бізнесу, я б необов'язково відкривав інтернет-магазин, але коли я прочитав статтю про те, як відкрити свій інтернет-магазин в Україні https://busyb.com.ua/post/ua/yak-vidkry ... -v-ukraini все змінилося. Спочатку я сумнівався в успіху такого підприємства в нашій країні, але стаття розкрила безліч переваг. Виявляється, в Україні зростає попит на онлайн-покупки, і це чудова можливість для розвитку бізнесу.

Інформація про те, як обрати товар, оптимальні платіжні системи та як вести маркетинг в інтернеті, була дуже корисною. Тепер я планую розширити свій магазин інтернет-продажів, використовуючи ці поради. Рекомендую кожному підприємцю, хто мріє про розвиток свого бізнесу в Україні, ознайомитися із цією статтею.

Ответить