Идеи для бизнеса

Ответить
Kristi_

Re: Идеи для бизнеса

Сообщение Kristi_ » 13 окт 2020, 12:51

Orthomar писал(а):
19 сен 2020, 13:54
Где брать вдохновение для бизнеса?
В першу чергу Ви повинні розуміти в якому напрямку слід рухатися, і що найкраще може вийти. Адже у кожного з нас є захоплення, або ж нахили до чогось. Мені завжди хотілося мати свою маленьку кав'ярню з найрізноманітнішими тістечками, адже саме їх я дуже люблю готувати й у мене вже є кілька авторських рецептів. Моїм надхненням є те, що я уявляю задоволених клієнтів, які будуть повертатися до мене знову і знову, тим самим давати шанс на розвиток бізнесу. Наразі вирішую фінансові питання на сайті автоломбарду Мега Кредит, адже саме тут планую оформити кредит, за умовами якого залишаю авто під заставу з правом водіння. Ще трішечки й гроші будуть в мене, тоді легше і швидше буде йти до своєї мети. А чим Ви плануєте зайнятись?

Vladon

Сообщение Vladon » 05 май 2021, 16:50

Спочатку потрібно визначитись, чим ви збираєтесь займатись, потім вже бізнес будувати.

Komar

Сообщение Komar » 05 май 2021, 17:54

Бизнес должен быть продуманным и сбалансированным, эффективным по соотношению прибыль/расходы. Нас цена проверки ведения кадрового делопроизводства, заказанная на сайте аудиторской компании "UCMS Group Украина" полностью устроила. Предоставленный отчет экспертами показал, с кем из персонала стоит продолжить сотрудничество, а с кем лучше попрощаться.

MariSSka88

Сообщение MariSSka88 » 12 май 2021, 08:48

Идеи само собой нужны, но когда уже выбрал направление и решил все важные вопросы, то остается один и это наружная реклама. Я сделан акцент на профильных специалистов и вот тут https://reclamaster.com.ua/naruzhnaya-r ... al_viveski заказал вывески, которые мне вышли недорого. Советую взять на заметку, у компании собственное производство и увеличенная гарантия, а опыт замечен сразу, особенно по портфолио.

adam

Сообщение adam » 02 июн 2021, 16:26

часто идеи привозятся из больших, продвинутых стран\городов и адаптируется под местный

Olesya

Сообщение Olesya » 21 янв 2024, 17:55

У нас проблеми з урахуванням витрат на постачання продуктів до ресторану. Яке програмне забезпечення допоможе автоматизувати облік поставок та заощадити час на адміністративних завданнях?

Сара Перчик

Сообщение Сара Перчик » 21 янв 2024, 17:58

У момент відкриття ресторану я зрозуміла, що потрібно не лише готувати чудові страви, а й ефективно керувати бізнесом. Для цього я використовую програмне забезпечення для автоматизації ресторанного бізнесу від Firemenu https://firemenu.net/uk спеціально розробленим для закладів. Це інноваційне рішення допомогло мені не лише створити зручне меню, а й ефективно відстежувати запаси продуктів, контролювати завантаженість столиків та забезпечувати високий рівень обслуговування.

Ответить